Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Toto teď chodí na email, jedná se o podvod?

Dobrý den,toto ted chodí na email,jedná se o podvod?Podle mého názoru ano ale chci sl.i od jiných.Děkuji Jarda

Obdrželi jsme vaši e-mailovou zprávu a také jsme obdrželi potvrzovací dopis a vaše informace od vašeho dobrodince. Také jsme obdrželi potvrzení o pokračování od pana Richard Wahl ho: V tomto ohledu jsme povinni okamžitě převést práva na vlastnické právo k vám. Podle etiky profesního bankovnictví, abyste získali přístup k výše uvedenému majetku (dárcovské fondy) a máte nárok na plné nároky, existují dva standardní oficiální postupy, které jsou vzájemně volitelné, aby získaly peněžní aktiva tohoto portfolia.

Přečtěte si pozorně níže uvedené informace. Dárcovské prostředky Přeneste dvě možnosti;

1. Byla vytvořena / aktivována UNIVERZÁLNÍ KARTA ATM, která by umožnila přístup k fondům z libovolného bankomatu ve vaší lokalitě / zemi, aby získal celý fond v hodnotě dvou miliónů eur.

2. Vzhledem k tomu, že nemáte účet Cantor Fitzgerald Bank k podpoře převodu majetku, budete muset aktivovat online převodní účet a sám provést převedení fondu online na váš místní bankovní účet.

Upřednostňujete univerzální kartu ATM nebo vlastnictví online účtu NATION WIDE?

Následující jsou požadavky na jednu z možností. MOŽNOST 1 (ATM CARD)

Univerzální ATM karta je dostupná na všech bankomatech po celém světě a je snadno a pohodlně použitelná, stejně jako karta ATM. Chcete-li zvolit tuto možnost, uveďte prosím svůj zájem a pošlete nám všechny podrobnosti o vygenerování karty. Potřebné údaje jsou vaše celé jméno (jak by bylo použito na kartě), vaše adresa (kam by byla karta dodána).

Jakmile obdržíme tyto údaje od vás, vytiskneme vaše jméno a personalizujeme kartu pouze pro vás. Následně naši dceřiná společnost doručovací služby provede přímou dodávku. Zatím se očekáváte, že budete předplatit za pojistné plnění a vytvoření karty ATM, protože Nation Wide nebude odpovědný za pojištění. Pan Richard Wahl se nezabýval ani dodávkou Pojištění. Podle standardních zásad nelze dodávku provést bez pojištění.

Naším úkolem je vygenerovat UNIVERZÁLNÍ KARTU ATM, a my jsme to udělali a vytiskli, jakmile nám poskytnete požadované informace.

Naše společnost pro doručování zásilek vám doručí svou bankovní kartu bez ztráty v částce € 2.000.000,00 EUR. Pošlete nám své údaje pouze za účelem zaslání balíku.

Náklady na kartu - 380,00 EUR a pojistné plnění - 400,00 EUR CELKEM = 780,00 EUR

Vytvoření a doručení karty ATM vám bude stát € 780,00 v předstihu a jakmile to budete platit podle požadavků, budeme okamžitě pokračovat v převodu vašich darovacích prostředků.

MOŽNOST 2 (AKTIVACE NOVÉHO ÚČTU) Doporučeno V této položce chcete přesunout finanční prostředky z naší banky, musíte si s námi aktivovat online převodní účet.

Otevřeme účet ve svém názvu a do nového účtu udělíme elektronické připsání částky ve výši 2.000.000,00 EUR. Zašleme vám podrobnosti o účtu (adresa URL, přihlašovací údaje a PIN, číslo účtu atd.). Tímto způsobem můžete převést fond elektronicky z libovolného počítače na světě na svůj místní bankovní účet. Každý převod trvá 2-3 dny, než bude dokončen a připsán
Zmena predmetu, pôvodne: JEDNÁ SE O PODVOD???? (los)

Řešení:

loading...

Obdrželi jsme vaši e-mailovou zprávu ... Také jsme obdrželi potvrzení o pokračování od pana Richard Wahl....

Takže jsi jim zřejmě poslal email a znáš Richarda Wahla - tak nad čím váháš? Jdi do toho! :-D

Opravdu si zcela vážně myslíš, že Tě někdo bude zrovna tímto způsobem kontaktovat?? :-?
Takovýhle zprávy ani nečtu natož abych nad nimi přemýšlel!

Taky mně došla nějaká sračka ale na to nereaguji. Takové věci chodí poštou doručeni a vubec podvodníci a počítačoví piráti neznají mezez. jde všechno o unešení vašeho počítače to je vše:)

Vážený príteli,

Jsem pan Richard Wahl Mega Winner $ 533M V Mega Millions Jackpot venuji 5 náhodným lidem, když obdržíte tento e-mail, pak byl váš email vybrán pro rotacní kouli. Vetšinu svých aktiv jsem rozdelil na radu charitativních organizací a organizací. Dobrovolne jsem se rozhodl darovat vám cástku ve výši 2 000 000,00 EUR z vybraných 5, abych zkontroloval své výhry, viz moje stránka You Tube níže.

CLOCK ME HERE: https://www.youtube.com/watch?v=tne02ExNDrw

Mně chodí zajímavější nabídky:

Ahoj! :-)

Chtěla bych tady najít chlapa co by se mnou chtěl zajít na večeři a po ní si to pěkně rozdat třeba v autě.
.
Jsem milá a miluju sex.

A není jediná, asi budu sexuální predátor. Hned jim všem napíšu.

Zajímavější? Za dvě mega ojro je možno si užít nepochybně více :-)

Kontrolní otázka/test/nevím co: Slečna sdělila svému partnerovi, že on (borec!!) má "ptáka ohniváka". Skutečnost, zbavená růžových brýlí, začal mu ohnívat... Prostě důsledek špatné výslovnosti východoevropské milfky, nerozlišující mezi "ohnivák" a "ohnívák" ]:)