Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook nenačítá ani neodesílá poštu

Dobrý den,
mám OS win10 a Outlook 2016. Asi tak 14 dní zpátky přestal Outlook komunikovat s Gmailem. S Centrum.cz nemá problém a na Seznam se taky dostane (myslím na mailové adresy). Při pokusu o připojení vyskočí tabulka s ověřením hesla. Heslo je v pořádku, ale poštu nestáhne. Na Gmail na webu se v pohodě připojím, takže s heslem být problém nemůže. Neměl byste pro mě někdo radu jak na to? Díky moc Horal

Na googlu nemůžeš ten samý účet znovu vytvořit, to nelze, ale můžeš vytvořit nový účet a nastavit si sdílení/přeposílání pošty a Outlookem se připojovat na nový účet. To bys ostatně mohl zkusit - nový účet na googlu a připojení Outlookem.

Nedávno jsem s podobnými problémy těžce bojoval s programem Evolution. Závada byla na Google. Jeden den to nešlo ani náhodou, Evolution nestáhl ani prd, stále to chtělo jen heslo a povolení pro Google, jestli může. Pronadával jsem u toho skoro celou noc, jiní klienti - SeaMonkey, KMail fungovaly ok. V hlubinách Google nastav povolení pro méně zabezpečené aplikace. Druhý den se to v pohodě z neznámých důvodů rozeběhlo i v Evolution, patrně nějaká indispozice Google (Evolution = totéž co Outlook pro Widle -> kalendář, poznámky, úkoly, mail...). Za odměnu mi Google poslal snad padesát mailů, že se tam kdosi přihlásil.