Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router ADSL kupa

Zdravim.
Potreboval by som poradit s kupou ADSL 2 routra s WiFi. Na wifinu sa bude pripajat tlaciaren 1ks pocitac 1ks a mobil 3-4ks. Cenovy strop cca 60€, ale nebranim sa pri vhodnej argumentacii aj drahsiemu. Kukal som po nejakych Asusoch, ale rad sa dam presvedcit aj na inu znacku
Dik za rady.

Tak som nakoniec kupil modem ASUS DSL-AC56U, len sa nejak nechce skamaratit s tou linkou od T-comu(chyti sa tak na 10-y pokus) Ak by som tam kupil trebars Glitel GT-318RI a za to zapojil ten Asus? Aj kvoli ochrene pred bleskom z telefonnej linky, to by nebolo dobre riesenie? Mam doma este Asus RT-N13U, to mam na pokrytie Wifi na zahradu a ku krbu, aby sme si mohli pustat songyz Youtube, ked nieco oslavujeme.

Blbost...dsl routre a casto aj VSETKO co je za nimi. Jedina ochrana je bleskoistka pred dsl routrom. Pri burkach sa casto na stĺpoch, kde ma Telekom krabice akumuluje staticka elektrika a ta ide po kabloch az do domu.
Skus dat ten router do bridge a vytacat spojenie za nim inym routrom.