Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Specifický single board computer

Ahoj nevíte někdo kde by se dalo sehnat něco ve velikosti raspberry pi zero ale aby to mělo USB3 a wifi a nebo někdo kdo by to vytvořil samozřejmě za peníze nebo neexistuje něco modulárního od číňana ?? A nebo aspoň nějaké dobré fórum kde se zaobírají touhle tématikou.
Předem vám všem děkuji za jakoukoli odpověď.

Nazdar.
- Ano existuje, "Raspberry Pi Zero W" které jiz Wifi & BT podporuje. Pro port *USB muzes pouzit adapter mUSB → USB , jelikoz Zero W podporuje na mUSB - "OTG").
TiP : Také se ti nabizi board jako [Banana_Pi_ BPI], nebo "Odroid" kde takové Odroid XU4Q (nebo jeho alternativa Asus Thinker Board) uz ma neco dosebe, ale pro tebe zrejme uz nad-vykoné.

- Kdyby jsi uvedl k jakému ucelu ma slouzit a financni limit, mozna by slo doporucil, nebo sestavit uz neco urcitejsiho. Kdyby jsi chtel treba domaci mensi NAS, Media_Centrum tak bych ti doporucil Raspberry Pi3 B (35$) , které je jiz vybaven Gb LAN_portem(1000 Mbps).
*USB jsou ale zpravidla osazeny s radicem pro USB_2.0. . Osobne bych v tom takovy problém ale nevidel. K cemu mit auto které jede 200Km na dalnici s 130Km limitem.

- Ah jo. Mohl by jsi "prosím te uvés" za jakym ucelem zarizeni hledas, k cemu ma slouzit, co na tom pojede? Nebo je to tajné?!

TiP ~ Tak si kup uz zakladni desku trbea s procesorem typu Intel@Celeron. Asrock ma naké zakladni okolo 50-120€ jako ASRock J5005-ITX ale uvadim to jen tak od boku, protoze se na nic vlastne ani neptas a nic co by vedlo k nejaké odpovedi neuvadis a vse si nechavas prosebe. Strata casu toto..

obávám se že ne. na takové rychlosti je potřeba výkonnější chipset a tedy i novější, aby tolik nehřál. O velikosti Pi ZERO si mylším že je to nemožné.
Pokud by šlo o větší velikost (klasické Pi model A,B), není problém : Odroid H2, XU