Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno APK Music player

Nazdárek pánové. Poradíte? Naháním pro android APK Music player, kdy mám na SD kartě fůru mp3 a chci je přehrát - to není nic extra. Jde mi o to, jak APK najde ty mp3 na kartě,tak chci dát příkaz play na první mp3 v seznamu a jak dohraje, automaticky najede další mp3 a další. Jde i o to, že jak mp3 zastavím a Music player vypnu, aby si to APK pamatovala, kde jsem to vypnul. No a jak to jindy zapnu, aby mi to pokračovalo tam, kde jsem to posledně zastavil. Dík za tipy. 8-)

Mne nevyhovoval. Pouzival jsem dlouho, ale on vzdycky popojel, kdyz jsem chtel kliknout a pak jsem kliknul na neco jineho, tak jsem hledal nahrady a teda za me tri lepsi prehravace, ktere umi pozadovane funkce a lepsi design:

Ja teda pouzivam placene verze, abych podporil vyvojare, ale maji i free:

EZ Folder Player Free

Rocket

A jeste jednu appku, ktera je zadarmo a sice ted uz nepouzivam, ale taky jsem mel a za me ok:

Lisna Music Folder Tree Player