Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte SSD (do 1000 kč) - tedy kolem 250GB na alze

žádný, všechny jsou stejný lowend.
kdybych to kupoval pro sebe, volil bych něco z: samsung 860 evo, adata su800, crucial mx500, wd blue, sandisk plus
jestli je nepřekročitelný limit 1000, třeba jako u nás na drobný nákup k proplacení pokladnou, pak mezi těmi vyjmenovanými krámy bez cache není rozdíl. vynechal bych snad jen kingston jako tradiční podvodníky.