Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam.cz - problém s odesíláním e-mailů z PC i mobilu

Už přes 14 dní mám nefunkční odesílání emailů z PC přes Thunderbird v.60.5.0 Win 10 Pro v.1809, při odeslání mi vyskočí hláška:

Při odesílání zprávy nastala chyba. Poštovní server zaslal neočekávanou uvítací zprávu: 4.7.1 You have been temporarily banned. Try again later or report to ..

Pošta se uloží do odeslané, ale ve skutečnosti se nic neodešle. A v mobilu v aplikaci Gmail se uloží do složky k odeslání a tím to skončí, nic se neodešle. Před tím jsem žádné podobné problémy s odesíláním neměl. Ve fóru nápovědy - Email.cz jsem si všiml, že nejsem zdaleka jediný kdo má stejný problém s odesíláním, ale žádné řešení jsem nenašel. Nevím co s tím?

to jsem udělal a tady je jejich odpověď:
Dobrý den,toto hlášení se zobrazuje v případě, kdy bylo během krátkého časového úseku odesláno z našeho SMTP serveru větší množství jednotlivých zpráv. Z bezpečnostních důvodů, jako ochrana proti SPAMování, je proto v tomto případě aplikováno cca. 15 minutové zablokování odesílání. Řešení je dvojí: buďto vyčkat oněch cca. 15 minut a poté zkusit odeslat další zprávy, nebo, a to je pro Vás varianta výhodnější, nastavit si SMTP server Vašeho poskytovatele internetu.
viz: https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/83555/1
Moc spokojenej s jejich reakcí nejsem.