Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zápisem

Dobrý den, koupil jsem si externí HD Transcend StoreJet 35T3.
Po naplnění asi 15% se při kopírování na disk zobrazuje hláška (viz příloha)
Soubor se zkopíruje, ale je menší, tak např. skladba mp3 má useknutý konec.
Nerozumím tomu hlášení, že "Zkuste zakázat funkci "Automaticky rozpoznání strategii čtení a zápisu" v nastaveních jádra.
Můžete mi někdo poradit co s tím?
Moc děkuji za radu

Josef

Je to tak, Multicommander má problémy s kopírováním, jsem se vykašlal na nějaké nastavení, odinstaloval a nainstaloval Total commander.
A vše je v pořádku.
V podniku máme asi licenci na Total jen do roku 2018, ale to si už s IT nějak domluvím.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den
Josef

Dlouhodobě používám Total Commander (doma i v práci) a nikdy jsem s ním neměl žádný problém. Naopak, celou dobu autor vydává všechny nové verze zdarma (pro majitele starých licencí) a vždy mě dokáže překvapit, co ten program dokáže, např. s využitím pluginů.

Takže vašim ajťákům omlať Multi o hlavu a zůstaň u Totalu. ;-)