Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC

Dobrý den, potřeboval bych poradit s problémem, který mě trápí poslední asi měsíc. I když se v počítačích trošku orientuji, nevím si s tímto problémem rady. Před asi měsícem jsem zkoušel taktovat svůj starší FX-6300. Přetaktoval jsem jej na 4,0 GHz a pak vrátil do původních hodnot. Od té doby mi ale PC nefunguje jak má. Poslední dobou velmi často zamrzá. Například při prohlížení internetu v Chrome. Chci otevřít novou stránku, nabíhací kolečko na nové stránce se otáčí, ale stránka se nenačte. Nejde spustit ani správce úloh, nebo ani otevřít nový program. Stránkou jde ale normálně listovat i hýbat myší. Po asi 1-2 minutách se najednou stránka načte, a vše funguje normálně jak má. Poslední dobou už to ale přechází do fáze, kdy nejde s ničím ani hýbnout, jen myší. Nestává se to jen ve Chrome, ale i při normální práci na PC, nebo i při startu Windows.Když jsem zkoušel po "odseknutí" rychle otevřít správce úloh, je vidět 100% vytížení procesoru a někdy se také objeví služba Systémová přerušení, která má vytížení 100%. Zkoušel sem přeinstalaci Windows - nepomohlo. Pak jsem zkusil diagnostiku mého SSD a HDD, obojí je bez chyb. Teď jsem zkoušel test pamětí RAM, ale ty jsou také bez chyby. Vidím to tak, že se asi něco podělalo na desce, nebo procesoru. Máte s tím někdo zkušenost? Přijde mi, že se tento problém opakuje čím dál tím častěji. Děkuji za odpovědi.

Má sestava: MB: GIGABYTE 970A-DS3P
CPU: AMD FX-6300
RAM: Kingston DDR3 4x2GB
Zdroj: Corsair VS550
SSD: Crucial BX200
HDD: Seagate 1TB

nejde s ničím ani hýbnout, jen myší... ale i při normální práci na PC ...Když jsem zkoušel po "odseknutí" rychle otevřít správce úloh, je vidět 100% vytížení procesoru a někdy se také objeví služba Systémová přerušení, která má vytížení 100%.

interrupts má mít přerušení blízké nule. při pohybech myšem se dejme tomu rychle generuje přerušení navíc, ale jde o dočasné špičky jednotek procent.
zkus vyměnit samotný myš. (jednodušší na test než měnit základní desku kvůli usb)

Zkoušel sem přeinstalaci Windows - nepomohlo

ano, původní hw zůstal.