Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shift + A,S,D + 4 nefunguje

Dobrý den, hraji počítačové hry a mám takový problém který mi ani google nenašel a to je že když držím levý shift (na pravém to funguje správně) + k tomu držím A nebo S nebo D (W funguje správně) a zmáčknu číslo 4 tak se nezaregistruje že bych ho stisknul.
Zkoušel jsem to i ve více hrách i s anglickou klávesnicí i s českou nic nefunguje. A když si otevřu poznámkový blok a zkusím to tam nasimulovat tak když držím př.: shift+a+zmačku 4 stále to píše AAAAAAAAAAAA
když to samé udělám Shift+W+4 tak to vypada takhle W4. Předem děkuji za pomoc.
PS: doufám že jsem to napsal srozumitelně. Děkuji.

klávesnici mám levnou connect it biohazard ale snad to jde nejak jinak kdyz to s pravým shiftem funguje. Napadá mě prohodit pravý shift s levým shiftem nekde v nastavení jestli by to nevadilo a jestli to vubec jde (nejsem ted na svem pc)