Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice bez numerického bloku

Dobrý den.
Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s klávesnicemi bez numerického bloku na noteboocích? Chci si koupit notebook a přemýšlím, jestli je klávesnice bez numerického bloku velkou překážkou.
Děkuji.

Záleží i na tom, jak notebook používáš. Já dnes vyfasoval noťas s numerickou klávesnicí, ale stejně k tomu připojím klávesnici a myš, ať se na tom dá regulérně makat. Spousta kláves je tam udělána kompromisně - malý šipky, všechno namačkaný k sobě a spousta kláves přes Fn. To raději připojím externí klofnu, stejně to bude většinu času na stole.