Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Život a Notch

Ahoj,

máte někdo telefon s notchem?
Přemýšlím o novém mobilu, ale nějak se nemůžu rozhodnou, jestli chci výřez nebo ne.

Jak si s tím android poradí? Co jsem tak nějak zkoušel, tak se mi to spíš nelíbí. Jak je okolo ten text třeba v prohlížeči. Jak je to třeba s hrama nebo celkově?

Koukal jsem, že jde v nastavení i skrýt, ale jen to překryje displej tmou? Například prostě to překryje část displeje nebo se ta hra nebo aplikace přizpůsobí?

Koukal jsem na Huawei novu 3 a bez výřezu honor view 10, ten se ale už přestává vyrábět.

Díky

Je to designovy nesmysl, jinak ale nicemu nevadi - s jednou vyjimkou - v horni liste chybi misto na vselijake notifikace. Muze - nemusi vadit, dle toho na co jste zvykli. Ze by to vadilo nejake app nebo hre - nerekl bych (draha polovicka ma Redmi Note 6 Pro, notch nelibi/ale zatim s nicim vylozene nekolidoval)