Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdmi adapter pro ipad

Zdravím vás

mám dotaz ohledně propojení ipadu pro 2018 s televizorem. našel jsem ruzne HUD adaptery které to umožnují. Chci se zeptat myslíte že tento by fungoval? lidé tam většinou píšou o propojení mcbooku ale myslím že by to neměl být takový rozdíl.

díky
https://www.amazon.de/dp/B01BBG33DC/?coliid=I1LU0UF32FJFN7&colid=2MSQ9PHPKMTXP&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it

- Nevim jaky iPad vlastnís, nebo jak jsou na tom modely 2018, ale na mém iPadu (2017 + mini2) na kterych nemám osazen USB-C , ale USB_Lighting.
- HDMI prevodník jsem pouzival tohoto typu pro TV FHD@1080p, ale momentalne spustim videa pres AIR_Play (bezdratove, tak jen zadám do jakého zarízení chci streamovat. 1080p@30p jede bez nákych záseku, nebo trhání)