Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani pc

Zdravim, posledni dobou mam problemek. Vcera pri hrani gta v, se pocitac za jizdy obcas zasekaval, totez discord, jakmile jsem se zastavil, vse slapalo vph. Na druhem monitoru mi obcas problikaval maly ctverec s mini zelenyma teckama. Benchmarky co jsem zkousel, vse bezelo bez problemu. CGo62H3

Cpu: i5 4460
Gpu: r9 380 4gb
Ram: 8gb, presne nevim ted.

Za vsechny rady moc dekuji.

To hdd to byt nemuze?

může mít vliv na start systému a spouštění programů, nebo na swap. ale nemá tyto projevy na monitoru.
(výpis stavu přes crystaldiskinfo)

hry nehraju a tento hw mě nezajímá, nevím jestli je 1050ti o tolik výkonnější než r9 380, podle netu to to vychází podobně, čili za 2.000 žádné pozorovatelné zlepšení.
ta nvidia je novější a má při stejném výkonu podstatně nižší spotřebu.