Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s internetem - PL (zřejmě packet lost)

Ahoj, mám strašné problémy s internetem. Od té doby co mi dělali novou anténu, tak mám 14% PL... Můj provider mi furt píše, ať jsem trpělivej. Poslední zpráva byla, kde mi poradil, co mám dělat. Nejsem nějakej pc mistr a nevím co mám teda udělat. Napsal; "třeba zanalyzovat si svuj provoz na spoji v dobe okolo vypadku. Díky za rady.

Změna předmětu, původně: PL (JaFi)

Pokud nehledáš nového poskytovatele, připoj počítač přímo na kabel, který vede z antény.
Tím eliminuješ problém na routeru, který máš zřejmě připojený ke kabelu od poskytovatele.

Pochop, že jsi neřekl vůbec nic o své síti, kromě vtipného titulku.

Pokud to bude dělat i s počítačem, připojeným přímo, problém je u poskytovatele. Pak zatlač na poskytovatele, kterého nechceš měnit, aby s tím něco udělal. Můžeš začít tím, že chceš slevu na období, ve kterém máš nekvalitní připojení. Třeba ho to popožene k nějaké akci.