Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xerox 3117 netlaci

Dobry deň. len sa chcem opýtať ci nový usb kabel odstrani problem s nefunkčnosti xeroxu 3117 na zariadení tlaciarne mam stale žltý trojuholnik s vykricnikom. Nacita dokument ale nevytlači. Ale tlačiareň mam viazanu na Win 98 ovladace na linux a operacny system win 7 home basic ta neviem či sa mi to podari opraviť.
Poraďte neviem ci mam kupovať novu tlačiareň alebo staci novy usb

Ďakujem

No mne stale vypisuje že nemôže zariadenie nájsť ovládač no zároveň sa obavam že keď mám tlačiareň kompatibilnu s windowsom xp a s win 98 operačný system win 7 že to asi nespojazdnim. Stranku skúšobnú mi vytlačí manualne nie sama .dali by ste mi typ aky ovládač nainštalovať? Ja mam xerox a ovládač v nom slinuxom zhodny ale sa mi vobec nedari ho nainštalovať. Len mi blikne okno dialógove a konec.

Ďakujem za typ, skúšala som v zip som otvorila setup exe potom dialogové okno s prislušným xeroxom a všetko podľa pokynov na obrazovke v pravo mi ukazovalo že inštaluje sa ovládač ale to len chvíľu potom červený krížik že ovládačsa nenainštaloval. tak ,že asi musím kupovať novú tlačiareň zhodnú zo sedmičkou. tento postup som už opakovala niekoľko krát a nedarilo sa mi no aj tak ďakujem za ochotu.