Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB nedetekuje rozšiřující zvukovou kartu

Zdravím mám koupenou zvukovou kartu creative sound blaster Z po zapojení do slotu do desky zvuková karta svítí ale v biosu je na slotu napsano Unknown čili ji deska nevidí když stáhnu ovladače na kartu napíše to že žádná zvuková karta nebyla nalezena ve spodním slotu desky funguje normálně ale já bych chtěl v tom prostředním kvůli kabelům dole,nevíte proč mi to ta deska v prostředním slotu nerozpozná?....díky za odpověd. https://www.czc.cz/msi-z370-tomahawk-intel-z370/223626/produkt toto je moje MB.

takže ti funguje v pohodě jen ne v prostředním slotu? měla by fungovat ve všech slotech, ale co vím, tak některý nejsou k dispozici pokud máš zapojené už jiné zařízení na PCI-E linky, třeba M2 disky

jinak na webu desky píšou:

The PCI_E4 slot will be unavailable when an M.2 PCIe SSD module has been installed in the M.2_2 slot.
The PCI_E2 slot will be unavailable when an expansion card has been installed in the PCI_E3 slot.

jojo předtím než sem zapojil druhý ssd disk do M.2 tak tam ta zvukovka fungovala . mám oba sloty M.2 zapojené no. jojo když ji zapojím do posledního slotu dolů tak jí deska už vidí. tak to bude asi tim že tam jsou ty sloty už plné kvuli tem ssd,tak to sem nevěděl díky .