Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokování zobrazování hesel v Google Chrome

Zdravím,

měl bych na Vás prosbu. Existuje nebo je to vůbec nějak možné. Mám lokální účet v google chrome, který není přihlášený na server Google (žádný google účet). Při procházení stránek a kde to není úplně důležité si samozřejmě dám zapamatovat hesla do Google Chrome. Jenže jsem zjistil, že může přijít kdokoliv cizí klikne na "klíč" a google chrome hned ukáže uložená hesla.

Lze to nějak zablokovat ? že hesla zobrazí jen v případě zadání třeba Super Administrátorského heslo nebo něco takového?

Děkuji.

Ve firefoxu jsem to zkoušel, tam to je sice chráněné tím heslem, ale pokaždé když se chcete někde přihlásit pod těmi uloženými údaji, tak musíte zadávat to heslo, aby to ty údaje načetlo.

Nemá chrome nějaký plugin / šifru že by ta hesla nebyla třeba k zobrazení ?