Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta taktovaná asi sa dačo pokazilo

Dborý večer chcel by som sa poradit.Hra zaklinač 3 mne ide na ledva na 60 fps a mám strašne dropy.Tuná som videl video https://www.youtube.com/watch?v=Ug_4Ks-iez0 Od 25 min tam hrá zaklinača na mojej karte a ide mu to super.A to neni jedine video čo som videl že im to ide na ultra nastavenia .Mne by to stačilo všetko high bez fps dropov a trhania obrazu.Može sa stať že sa tam dačo odpálilo ?Skušal som to dat aj na high detaily a mal som tam tiež fps dropy.Preto sa pýtam na ake detaily mi má ist zaklinač 3 na mojej rx 570 OC tak jadra 1285MHZ.Potrebujem zistit či to mám reklamovat alebo nie.Kartu som skúšal taktovat ale nepretáčal som ju jadro som zvíšil iba na 1350 MHZ a power limit +25 % nič viac. dakujem za každu radu.Hairworks off

- Zbytek sestavy mas co ? Co jsi jeste taktoval ?
* 50/60FPS by RX@570 odpovidalo. OC jiz OC GPU je postavené nahlavu. Pretocené grafické karty uz jsou pretocené na stabilni hodnoty, bezhlavé zvysovani nic az na problémy zarucene neprinese.