Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání PC

Ahoj, nevíte lidi co mám dělat proti přehřívání PC?:)
Při hraní hry (Mafie 3) se mi neskutečně přehřívá PC. Ale až tak,že je ze spod na dotek vařící a popálíte se. I přesto,že mám chladící podložku.
Nevíte někdo, jestli je nějaký program, jak to třeba vyřešit?
Přitom hru hraji jen na minimální rozlišení 1280/768 na 30 FPS.

A podle programu mám CPU 97°C a GU 85 °C.

I přesto,že mám chladící podložku.

Takže to bude pravděpodobně notebook, že? Můžeš ho zkusit rozebrat a vyčistit, jak už tu někdo radil, ale nic víc s tím neuděláš. Při takových teplotách ho hodně brzy uvaříš.

JJ.
Notebook.
A není herní, takže to asi bude i tím. Jen já si nemohl pomoci,prostě jsem si chtěl a musel tu hru zkusit zahrát. :D Nuda je svinstvo.
Já jsem rád,že umím PC zapnout a přihlásit se na email. Nic rozebírat jistě nebudu!:)
Každopádně dík za rady.
Zkusím kouknout na nejlevnější servis a nechat si to vyčistit.