Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak smazat nechtěnou reklamu v PC

Ahoj, poprvé jsem za posledních 30 let pustil někoho na svůj PC. Po spuštění Windows 10 jsem zjistil, že na mne vyskakuje vpravo dole nějaká reklama.
Je to docela nepříjemné, když někomu něco ukazujete a vyskočí na vás okno: Přijeď a ošukej mě k smrti! Nepoužívám žádný antivir (nikdy jsem ani žádný neměl), hry nehraji, na porno nechodím, filmy nestahuji a na internet chodím pouze přes VB. Zkoušel jsem to projet ESET-em online scaner-em který nenašel vůbec nic. Samotná reklama nabízí odkaz install.quick-converter.com prý na odstranění reklamy ale to se mi nezdá.

Nějaké nápady od zkušených v této oblasti? Děkuji

loading...

Než si nacpeš do systému tieto tučné molochy, skus najprv použiť drobný, skromný free; JRT:
http://data-cdn.mbamupdates.com/web/JRT.exe

Ten sa nikam necpe, fičí live pod RAM priamo z *.exe, iba ti po kontrole na ploche vytvorí textový súbor s oznámením, čoho ťa zbavil. Síce automaticky vyrába zálohu pre obnovenie systému ak ju máš nastavenú, teda musíš chvíľu počiat na tento úkon.

Podľa mňa je lepšie použiť:

RougeKiller x64 v Portable verzii lebo sa neinštaluje do OS.

Alebo: Adwcleaner.exe