Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné přeskakování a vypínání songů na Spotify

Pustil jsem si dnes v práci na pozadí hudbu na Spotify a po chvíli na to se občas několik písní přeskočilo vepřostřed hraní nějaké jedné, občas se to i vyplo úplně. (Webový přehrávač)
Chvíli jsem si myslel, jestli se někdo vzdáleně nepřipojil na mě, ale to bych musel vidět hýbat myš, že? Nebo to může být reklamami, ale těžko říct.
Co myslíte?

Na účtu Spotify jsem přihlášen doma na PC a na mobilu. PC byl vypnutý a mobil má vypnutá data. V práci to bylo v anonymním okně prohlížeče. Jsem dost skeptický, ale nechce se mi věřit, že by v PC byl třeba keylogger (aspoň ve správci úloh jsem nic neobvyklého nenašel).