Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup NB k dalšímu prodej - záruka a dealerská cena

Od VIP zákazníka mám požadavek na dodaní NB od Lenovo spolu s nějakým dalším zbožím. NB se primárně nezabývám, takže by mě zajímalo, jestli je možné zakoupit NB za dealerskou cenu a jak řešit problém se zárukou 24 měsíců, když Lenovo má na daný typ jenom 12 měsíců. Nemá s tím někdo zkušenosti?

To priznam sa neviem, ja nemam ako a kedy experimentovat so znackami (nemam takych tolerantnych zakaznikov;o)), vsadzam na osvedcene veci (ProBooky od HP, ci Inspiriony od Dellu). Je pravda, ze Lenova co som mal v ruke boli za cca 500-600 eur max a to tusim Thinpady neboli.
Teraz som po dlhsej dobe po sedeni s Fujitsu obchodnikom (jednali sme o SAN poli) sa nechal inspirovat a skusil Fujitsu nb, ale celkom sklamanie...niezeby bol zly, ale je este drahsi ako porovnatelny Dell, ci HP a nevidim nejako dovod preferovat ich zatial.