Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi pripojeni nejde nastavit

Dobry den,mam router zyxel P660 a rada bych nastavaila wifi pripojeni.Do routeru se dostanu to problém neni,ale v levé cásti nemám žádné záložky s nabidkou WLAN apod.je tam pouze status a pod tím
P660HW-T3 v2 což nejde rozkliknout a nic jineho tam neni.Wifi u tohoto modemu uz nastavene bylo,ale pc se musel preinstalovat tudiz se musi wifi nastavit znovu.můzete mi prosim nekdo poradit??dekuji:-)
Změna předmětu, původně: WIFI PRIPOJENÍ (karel)

Ano, je uložené v routeru, ale protože se mi nechce hledat Váš typ, tek jen obecně - v menu routeru by měla být záložka wireless (nebo nějak podobně nazvaná), po jejím rozkliknutí byste se měla dostat k podrobným nastavením wifi včetně názvu sítě a hesla… To pak zadáte při přihláčení do PC.

Ten router máš od ISP? Ak áno - tak žiadaj, aby ti odblokoval prístup k administrácii routeru. Podľa mňa to vyzerá, že je ten router os ISP zablokovaný a ISP diaľkovo nastavuje v administrácii jednotlivé nastavenia a zablokoval prístup k správe WLAN (teda prakticky ISP ovláda a disponuje s WiFi sieťou užívateľa/klienta).
Ak je to tak - odporúčam služby takého ISP ukončiť a nájsť si iného ISP, ktorý NEBUDE blokovať správu routeru a nastavovanie domácej WiFi siete.

Druhá možnosť (ak máš ten router od ISP) - zožeň si vlastný router, pripoj k WAN a nastav si pripojovanie údaje od ISP (možno bude potrebné zmeniť MAC adresu, pretože takéto správanie naznačuje, že ISP filtruje MAC adresy). A potom budeš pánom/paňou svojho VLASTNÉHO routeru a siete.

Já mám router od ISP pro internet+IPTV,je jejich.Při instalaci mi tam dali moje heslo.Když jsem ho chtěl po čase změnit,jen jsem jim zavolal a oni ho změnili hned na dálku.Jen chtěli pro kontrolu staré heslo a asi i viděli,že volám ze svého mobilu.Neměl jsem nikdy zapotřebí jim do toho lézt a vrtat,stejně se to mění někde u nich.