Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava Biosu

Dobrý den,mám drobný problémek se starým PC "Siemens 600" po dlouhém nepoužívání se nějak poškodil z bios a píše mě to recovery Bios, snaží se to chroupat disketu. Nevím jak vytvořit botovací disketu s biosem

To by spíš mohl být problém s vybitou knoflíkovou baterkou, která drží BIOS při vypnutém počítači. Zkus vyměnit prvně tu - je třívoltová, přesný typ se dá dohledat i zde na Poradně, ale jsem už líný...:-)
K.

Bude potreba se s nami podelit o nepodstatne podrobnosti:

- presny typ PC (Siemens 600 neni nic)
- presne zneni one inkriminovane hlasky (urcite to nepise pouze recovery Bios)

Nektere stroje mely skutecne setup na bootovaci flopine, ale to se z tveho popisu poznat neda. Jen se rozepis...