Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 na apple - jakou verzi, stačí oem?

Ahoj, přistálo mi tu zadání od šefa. Bude se kupovat nějaký apple stroj a na něj dávat win 10 (já to nevymyslel, důvod neznám).

Já mám sehnat v eshopu win 10 pro a mám několik dotazů:

1) můžu koupit oem?
2) dá se najít elektronická verze oem, resp za tu cenu? V tom stroji prý není mechanika. Nebo stačí koupit dvd a pak stáhnout instalačku na flashdisk v krabici s dvd bude key?

Díky

Však nakusnuté jablko tvorí jeden vymakaný, bezproblémový, odladený, stabilný OS do ktorého netreba kutilsky nijako zasahovať, tiež do Apple pasuje všetok SW.

Na kieho šľaka mu bude virtuálka so špicľujúcim, kapitalistickým, nestabilným, nevyladeným, NSA W10 - večnou betou verziou?