Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z webové stránky mého NAS 326 nelze přehrát video

Když otevřu v prohlížeči stránku mého NAS 326 a vyberu nějaké video,tak se objeví hláška:viz obr.
Po kliknutí na odkaz http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx
>>http://www.interoperabilitybridges.com/windows-media-player-firefox-plugin-download >>nelze najít.
WMP mám nainstalovaný.Video nejde přehrát ani v jiných prohlížečích (IE;Bing).

Řešení:

Přehrávat to můžeš v libovolném přehrávači, ale přes prohlížeč to potřebuje doplněk, který to video přesměruje do přehrávače.
Mnohem jednodušší je zadat třeba v průzkumníkovi přimo ten tvůj NAS formou \\IP_Adresa nebo \\nas_jmeno
On ti pak nabídne složky a ty si vybereš video, které chceš a rovnou pustíš.

Nejde to proto, že ta videa nemají internetový formát - tedy stream. Teoreticky mohou existovat kombinace, kdy to přehrát půjde. Ale FF a VMW už určitě ne, protože FF dropnul podporu binárním pluginům typu NPAPI.

Přehrávat to můžeš v libovolném přehrávači, ale přes prohlížeč to potřebuje doplněk, který to video přesměruje do přehrávače.
Mnohem jednodušší je zadat třeba v průzkumníkovi přimo ten tvůj NAS formou \\IP_Adresa nebo \\nas_jmeno
On ti pak nabídne složky a ty si vybereš video, které chceš a rovnou pustíš.