Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola PC sestavy

Zdravím, rád bych vás poprosil o kontrolu PC sestavy, resp. jakékoliv doporučení na její doladění/vylepšení.
Jedinou podmínkou je zachování cenové hladiny - 12 500 je absolutní strop.

Cílem je vybrat holou bednu (periferie i monitor již jsou). Umřela jen holá bedna tak je třeba najít novou.
Jen dodám, že single ram jsem zvolil záměrně s tím, že se časem dokoupí tatáž RAM do dual channelu tak, aby celková kapacita byla 8GB.
SSD bude na systém, data půjdou na HDD.

Bedna je zde

Řešení:

PC si nechám sestavit (Alza). Posílám skrze alfu čistě kvůli nákupnímu košíku. Vypalovačka se jednou za čas použije (já vím, v dnešní době přežitek).

Momentálně je to takhle

-dal jsem jiný zdroj - ENERMAX NAXN ENP500AGT 500W
a desku - ASUS PRIME B450M-K

Edit: Ještě koukám, že jsem zapomněl dodat využití PC. Jedná se o čistě domácí PC na prohlížení internetu, pouštění videí. Žádné hraní, stříhání videí apod. se provádět nebude.

Z Aukra je to v pohodě.Tak si kup tady:Prodává za 200,-i s fakturou a má 550 ks.Kdyby to bylo nelegální nebo nefunkční,už by všichni dávno skončili a určitě by nevystavovali fakturu.

garance : garantuji pravost i funkčnost (je to kompletně ověřeno a odzkoušené)
OBSAH ZÁSILKY :1 licence Windows 10 professional pro 1 počítač (součástí je instalátor, návod, FAQ, tipy a triky, a hlavně pravý prověřený licenční produktový klíč - product key)