Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Dobrý den, chci si koupit novou grafickou kartu ,aby hry na 1080p jeli na max detaily a přemíšlím nad rx 590. Chci se zeptat jesli si mám koupit tuto kartu nebo jestli mám počkat do podzimu kdy amd a nvidia oznámí nový mainstream. Na kartu tolik nespěchám.

Předem děkuji za odpověď.

RX 590 je pěkná karta, ale hodně žere, .. na 1080p si zahraješ slušně.. Máš dostatečný zdroj? Jaký je zbytek komponentů? Jaká je předchozí karta? Pokud nespěcháš, můžeš počkat.. ale neuděláš s RX 590 chybu, potom jí můžeš střelit třeba na aukru a koupit jinou.