Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk u sluchátek

Dobrý den,prosím o radu,
když připojím nová sluchátka do zdířky na sluchátka, klasicky naběhne upozornění "konektor byl připojen",jenže nejde zvuk,
když ale připojím stará sluchátka zvuk funguje.Všechny ovladače mám aktualizované a ano poznám,která zdířka je na sluchátka.
Nenapadá vás čím by to mohlo být,případně jak tento problém vyřešit ? Předem díky za radu.

Bylo by dobré napsat, kolik vodičů ten neznámý model sluchátek má a zda má tlačítka a také do jakého neznámého krámu to strkáš. Někdy to není kompatibilní. Zkus třeba trik zasunout je omilimetr méně a nebo držet před zásunem tlačítko (mají li) - tím některé rádobychytré krámy detekují typ sluchátek (polarita, tlačítka, mikrofon přítomen)