Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plánování automatické zapnutí WiFi

Prosím vás, mam problém na notebooku s Windows 10, když jsem zapnul noťas tak mi nejede WiFi. Jsou tam 4 možnosti ručně, 1 hodina, 4 hodiny nebo 1 den. Ručně zapnout nejde tak jsem dal 1.hodinu ale beze změny. Zná někdo návod jak s tím pohnout?? Jinak se jedná o tohle
https://www.cnews.cz/tip-naplanujte-si-zapnuti-wi-fi-na-zarizeni-s-windows-10/

Primárně by WiFi i bez toho mělo fungovat, pokud není někde vysloveně zakázané. Nemáš WiFi vypnuté tlačítkem na notebooku, nebo nějakou utilitou výrobce? Někdy předtím jelo? Není v tom nějaký update?