Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděný obraz videí

Zdravím vás,
potřeboval bych poradit ohledně problému s Opožděným obrazem Videí..
Jedná se o to, že když přehrávám jakékoli video (youtube, film v kmplayeru nebo stream na twitch) tak pokaždé se po chvíli sledování samovolně opozdí obraz (prostě zvuk jde, ale když ve videu začnou mluvit, tak uslyšíte nejprve to co řeknou, až potom uvidíte jak hýbají ústy) prostě opožděný obraz za zvukem..

Zařízení ntb Acer aspire 5542G, 14 dní po výměně HDD a nově nainstalovaných Win 10 64-bit..
Na puvodním HDD s Win 10 64-bit mi to taky občas dělalo, někdy jo někdy ne..

loading...

bylo by dobré napsat parametry toho přehrávaného videa - bitrate, rozlišení, kodek. Zda není notebook bržděn. A zda je to offline přehrávání (zkus třeba video nejprv zdarma normánlně bez problému legálně stáhnout přes download youtube videa as mp4 nebo youtubedl) a zkusit offline prehrát. Zkus expernimentovat sRendererem a akcelerací