Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel 2003 - ovlád.prvek activeX - objekt nelze vložit

Dobrý den.
Nainstalovala jsem si na novější počítač Microsoft Office 2003 (je k dispozici a pro moje práce stačí). V Excelu zkouším vložit ovládací prvek tlačítko. Formulářový prvek se vloží bez problémů. ActiveX nahlásí "Objekt nelze vložit." Nemůžu přijít na to, co mám kde nastavit, aby se zadařilo. Na druhém počítači pod WinXP mi to funguje. S excelem běžně nedělám a už mám taky mizernou paměť a nepamatuju si jestli jsem něco musela doinstalovat nebo nastavit aby to fungovalo a tak prosím zkušené o radu. Díky a stálé zdraví přeju.

Asi mám nějakou divnou verzi. Ale: nabídku Soubor mám vlevo, podnabídka Možnosti tam není, ale je v nabídce Nástroje a má záložky : Zobrazení, Výpočty , Úpravy, Obecné, převod, Vlastní seznamy, Graf, Barva, Mezinárodní, Ukládání, Kontrola chyb, Pravopis, Zabezpečení - a nikde není výslovně uvedená možnost povolit ActiveX. Jen v zabezpečení mám nastaveno zabezpečení maker střední.