Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tiskárny

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jakou tiskírnu by jste mi doporučily. Měla by mít kopírku a skener a cena by měla být do 4000 tisíc.
A jakou tiskárnu by jste vybraly z tohoto výběřu?
Samsung SL-M2070W 2 990,-
HP JaserJet Pro MFP M130NV 2 999,-
HP -=- -=- M28A 2 599,-
HP -=- -=- M130FN 3399,-
Samsung Xpress SL-M2070W 2 690,-
Samsung -=- SL-M2070

Předem děkuji za odpovědi :)

Ak solitér tlačiareň na doklady, jedine čierny laser.

Ak multifunkcia so skenerom na prípadné foto, potom farebný atrament zn.: Epson.

Záleží od šťastnej ruky pri výbere, hlavne aby nedisponovali s nejakým sofistikovaným kazítkom.