Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nerozpozná nový hdd

Zdravím, dostal se mi do ruky notebook hp pavilion 15-p042nd kde odešel originální kabel k hdd. Původní majtel koupil sata redukci místo CD-Romky na sata disky. Je tam ale jen 80gb disk což pro nového majtele je málo tak zakoupil Seagate Barracuda 1TB. Po výměně jsem přes USB flash nainstaloval win10 ale po restartu mi pořád vyskakuje chyba at vložím bootable disk. Flashnul jsem bios na nejnovější verzi a měnil nastavení mezi UEFI a Legacy ale nic nepomohlo, nějaká rada co ještě skusit? nový HDD jsem testoval na jiném PC a je funkční. Díky za případnou radu.

A v BIOSu teda ten disk neni vubec videt? Mas spravne nastavene poradi bootovani? Nejaky jiny disk, na kterem by se to dalo jeste odzkouset k dispozici nemas? Je teda novy disk pripojen na stejnem kabelu a konektoru jako byl pripojen stary bootovaci disk s OS?