Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš

Zdravím,chci si pořídít novou herní myš a nevím ktera myš je lepší.Chtěl bych sní hrat Battlefield 5. SteelSeries Sensei 310, černá,nebo Razer Basilisk RZ01-02330100-R3G1.Mohl by mě někdo poradit?Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: Software. Myš není software. (karel)

Za mě určitě ,ty SteelSeries jsou Ok ale projeď si recenze ta guma se po čase loupe dost lidem i po pár měsících,Razer nic moc kvalita.....

Boboo: tak tohle můžeš napsat absolutně ke každý myši sedne nesedne recenzí je na ní hafo od uživatelů, ergonomicky je OK že nesedne bych si nebyl jistej třeba u týhle která by byla taky OK a 3 roky záruka.:-)

Boboo: tak tohle můžeš napsat absolutně ke každý myši sedne nesedne recenzí je na ní hafo od uživatelů,

rozhodne mas pravdu, jenom jsem chtel naznacit ze tahle ma trosku agresivnejsi ergonomii takze po prechodu na tuhle mys muze delat nekomu problem nemyslel tim ze je spatna (sam ji vlastnim a jsem s ni silene spokojen)

Souhlas, G403 mam taky a je vyssi nez jine mysi, coz jsem ja chtel a potreboval, ale nemusi vyhovovat kazdemu, zvlast s malou rukou.

Edit: Te SteelSeries Sensei 310 bych se taky nebal. K Razeru mam tez odpor, podle me vic znacka nez kvalita.