Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření Recovery CD/DVD

Ahoj, přijde mě notebook s předinstalovaným softwarem (Vista). Jak si udělám "instalační CD" ? Dodavatel mě napsal, že lze při prvním spuštění vytvořit zálohu buď na 13ks CD nebo 3ks DVD. Chtěl bych se jen zeptat, jestli s tím máte nějaké zkušenosti i Vy? popř. můžete mě nějak poradit ? :-) Dík moc.

Navod je zde pro HP paviliony notase
http://www.wikihow.com/Create-Recovery-Discs-for-Wi ndows-Vista-in-HP-Recovery-Manager
Zkusenosti pozitivni, negace je jen tato
lze vytvorit jen jednu sadu, dalsi nelze, co vsak delat kdyz DVD bude necitelne
Samotny OS lze obnovit do tovarniho nastaveni i bez DVD, a to pomoci klavesy F11
Zalohovani na externi disk,usb flash vsak pri tomto bootu z Recovery disk (F11) trva hooodne dlouho
U HP pavilionu lze vytvorit DVD nejen pri prvnim spusteni, ale vzdy jen jednou, vzdy 1x ntb = 1x moznost pro DVD sadu