Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílá plocha místo seznamu

Zdravím,po otevření Seznam.cz jsem klikl na tlačítko email a od té doby se mi po načtení Seznamu objevuje jen bílá plocha,ostatní stránky fungují normálně.Problém je jen u exploreru,pomocí googlechrome se Seznam otevře normálně,poraďte,děkuji.

Nejdřív jsem nepochopil tu Jakešovou.Pak mi to došlo,otevřel váš odkaz,dle rad moderátorky od Seznamu vymazal cookies a restartoval.Novou záloku mám ve španělštině,v nastavení stát Česko není,vymazaly se mi registrace u stránek a dál se bojím podívat,Moje vina,neměl jsem jí věřit.Ale příště komu,že.

Pokud jsi zrušil zatržení jenom u prvního čtverečku nahoře, tak ti ty ostatní zůstaly zatrhnuté (a tedy se to smazalo)? Protože smazáním té horní položky bys nepřišel o hesla (nebo co podle tebe potřebuješ k přihlášení k účtům). O "registrace u stránek" jsi určitě nepřišel, to není v moci promazaného prohlížeče.