Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ubývání místa na disku

Dobrý den, chtel bych se zeptat jeslti je normální když mi na mém hlavním disku C na kterém mám systém a pár aplikací mi postupně ubývá místo. Třeba před 3 dny mi ubylo asi 3gb a dneska mi ubylo 5gb.Také se občas stává že se mi uvolní třeba 2gb. je to normální chování ? Předem děkuji za odpověd :) (za tu dobu nic nestahuju ani neupdatuju windows nic)

taková chyba byla v w7, klasicky vadná aktualizace nastavila nesmyslnou mez na disku pro body obnovení, takže ty začaly zabírat velké místo.
jsou to sice dějiny, ale w10 se už netestují, generace programátorů se obměnila a ve w10 se znovu ovjevují staré školácké chyby.

těch "updatovačů" místa může být víc.
onedrive by furt něco donekonečna synchronizoval, tam omezení místa není. nepoužíváš nějakou podobnou službu?