Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktualizovat Windows xp na windows 10

Dobrý den mám problém mám staré xp a chtěl bych na něj stáhnout 10 mám už vše připravené nahraný win 10 na flashce přes program furus a když dám restartovat tak a dostanu se do BIOSu a tam dám načítání systému z flashky a potvrdím změny pořád mám xp kdyžtak win 10 jsem stáhl odtud https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10ISO

Jak už píšou ostatní,nebudou ovladače pro starou desku.Takže si napřed najdi,jakou verzi Win ta deska ještě podporuje a až podle toho instaluj.Ty ovladače si rovnou připrav dopředu.Jestli to nejde instalovat s flashky,máš tam asi i optickou mechaniku,tak můžeš vytvořit i bootovací DVD.A k W10 i ostatním potřebuješ i instalační klíč,nejde z XP upgradovat zdarma na vyšší verzi.Koupíš za 100-200 Kč na Aukru.