Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po zavření vypne

Ahoj, měl jsem na starém NTB nastaveno, že při zavření se počítač hodí do režimu spánku a při zadáí hesla můžu např. dodělat rozděanoou práci. Teď, když nový ntebook zavřu během práce, tak se vypne. Nevíte někdo prosím, jak má vypadat nastavení, aby počítač přešel jen do režimu spánku? Děkuji

Takhle to mám momentálně nastavený:
http://i67.tinypic.com/xn7lg5.jpg

Diferencuj spánky, lebo sú naporúdzi až dva, RAM a Hiberfile s nastavením S3 v Bios.

Hiberfile, dlhodobý spánok s uchovaním naťahaných dát do RAM, ktorý nežerie napájanie. Počas ustielania do spánku napochytro rozhodí komplet dáta na koreň pevného disku (hhd/ssd).

powercfg -h on (zadaj do cmd.exe, ako Správca) čím sa v koreni systémového oddielu vytvorí súbor.

Ak máš SSD, stačí ti uspať do RAM, len je nutné povoliť v Bios Seep mode S3
https://www.tenforums.com/tutorials/63346-sleep-states-available-your-windows-10-pc.html

Aké máš dostupné voľby spánku sa dozvieš v čiernom okne cmd.exe:
powercfg -availablesleepstates

Návodov sa povaľuje celý net:
https://superuser.com/questions/1247010/how-to-prevent-windows-10-from-going-to-s3-sleep-when-sleep-is-disabled

Hezký den,
možná přicházím s radou pozdě. Postup:
1.) Stlačte klávesy Znak Windows + R
2.) Do kolonky "Otevřít:" zobrazeného dialogu zadejte:

 control.exe powercfg.cpl,,3

a potvrďte OK.
3.) Objeví se dialog "Možnosti napájení" a zde rozklikněte položku "Tlačítka napájení a kryt" a upravíte činnost. -> OK