Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nečekané sekání PC

Zdravím, pomalu začínám být zoufalý, tak se obracím sem. Pokud se podobný problém případně někde řešil, tak se omlouvám a prosím a link na příslušné vlákno.
Od roku 2014 mám tuto sestavu: seznam. Vím, že ten zdroj je slušný přepal, ale plánoval jsem si sehnat další grafiku. Vše do minulého podzimu fungovalo bez problémů. Bohužel někdy na podzim minulého roku jsem prováděl reinstalaci OS (Windows 10) a od té doby se mi občas PC nečekaně sekne. Např.: Po naběhnutí systému a spuštění 3 programů (steam, discord, chrome), při hraní her (EVE) a sledování twitche. Po každém zamrznutí zvuky fungují (dokonce i seriál na Netflixu mi běžel), normálně slyším lidi se bavit na TS/discordu, také se s nimi i bavím a slyší mě. Po chvíli, ale i to přestane fungovat. Občas, v malém procentu případů, mi problikne černě obrazovka obrazovka (občas, když mi běží 2. monitor, tak i ten) a vše běží dál v pohodě. Častěji, ale musím natvrdo resetovat PC, jelikož s tím nejde nic dál dělat. Co jsem vypozoroval, tak se to sekne, když je změna v "grafické zátěži" - vše běží v pohodě, zapnu EVE a zásek. Hraju WOW, alt-tabnu a zásek. Rád bych přidal další, ale už toho bylo tolik, že zapomínám, co jsem v tu dobu vlastně dělal.
Od té doby jsem několikrát reinstaloval OS, přehodil jej na SSD disk a problémy přetrvávají. S tím, že se přidal problém s mirkofonem, ale z toho viním OS. Zkoušel jsem kontrolovat integritu obou HDček pomocí nějakého programu, ale údajně jsou v pohodě. Také jsem zkontroloval integritu pamětí při startu a také bez problému. Kamarád mi půjčil svojí starou graf. kartu, kterou jsem vyměnil za svojí, ale problémy byly ještě horší - PC se seknul při načítání do OS, či okamžitě po jeho naběhnutí. Takže jsem ji vyměnil za mou, kterou jsem dal do jiného slotu.
PC je několikrát do roka odprašován a nic není taktováno.
I když mám přátele, co dělají supporty, tak mi nebyli schopni říci, co s tím je, případně jak to opravit.
Za každou radu budu nesmírně vděčný.
Edit: Zapomněl jsem dodat s jakou intenzitou se to sekne. Občas za celý týden třeba 2-3x, občas za den 3-4x, je to náhodné.

crystal ukazuje, že jsou všechny disky "dobré" + žádné hodnoty nejsou nijak zvláštní
drivery byly vždy naistalovány, jak na grafiku, tak na MB - měl bych mít všechny, co jsou dostupné
zkoušel jsem dokonce ten intel program, co říká, který ovladač je neaktuální a nic - i když mu nedávám velkou váhu

jak správce úloh, tak proces explorer ukazují nulu
antivir žádný krom ten z windows instalován není
edit: je možné, že několika násobné nainstalování těch stejných ovladačů, by na to mělo vliv? mám špatnou paměť, takže je možné, že jsem nějaký ovladač nainstaloval 2x s časovým odstupem

tak po každém zaseknutí se objeví:
Popis ID události 14 ze zdroje nvlddmkm nebyl nalezen. Součást, která tuto událost vyvolává, buď není v místním počítači nainstalována, nebo je její instalace porušená. Můžete tuto součást opravit nebo nainstalovat do místního počítače.

Pokud událost pochází z jiného počítače, byly s událostí uloženy také informace potřebné pro zobrazení.

K události byly připojeny následující informace:

\Device\Video3
0c71(167c) 00000000 00000000

Zdroj zprávy je k dispozici, ale zpráva se nenašla v tabulce zpráv