Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stary PC len pipa a nic nenabehne

Zdravym.... vopred sa ospravedlnujem za gramatiku a podobne veci :)
mam stary asi 13rocny pc ale len tak na chodenie na internet by bol dobry tak som sa ho rozhodol opet zpojazdnit. Lenze nastal problem ... pc po zapnuti len dokola pipa rovnakym tonom s asi 5sek. pauzamy, nenabehne ani monitor ani nic .... dokonca to roby aj po odpojeni vsetkeho (ramky,grafika,...) je zapojeny len procesor a konektory od zdroja ajtak len pipa apipa.... skusil som vimenit aj graficku kartu aj ramku a stale ziadna zmena.... dnes som aj prepastoval procesor ci sa neprehrieva a nic ..... moze byt ze odysla maticna doska ????
.
BIOS Phoenix
.
za odpoved dakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak max tu baterii ta dokáže takhle Pc znefunkčnít to mám ověřený,stalo se mě to 2x už na různejch starších sestavách,jinak pak MB neotestuješ,CPU jen tak nezdechne,RAM si zkoušel jinou i GPU takže na výběr už moc nemáš sehnat te PSU nebo to vyhodit nebo risknout a koupit za pár šupů bazar MB jinou,otázka jestli to má smysl.:-)