Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakující se PHP výsledek

Potřebuji vypsat 3 výsledky, ale aby nemohl být ani jeden stejný jako jiný:

<?php
$RandomList = array();
$RandomList[] = "Discount: 20%";
$RandomList[] = "Discount: 25%";
$RandomList[] = "Discount: 30%";
$RandomList[] = "Discount: 35%";
$RandomList[] = "Discount: 40%";
$RandomList[] = "Discount: 45%";
// Leave next line as is.
echo $RandomList[rand(0,count($RandomList)-1)];
?>

To funguje, ale já jich potřebuji vypsat 5 a to pak nefunguje:

<?php
$input = array("Neo", "Morpheus", "Trinity", "Cypher", "Tank");
$rand_keys = array_rand($input, 5);
echo $input[$rand_keys[0]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[1]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[2]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[3]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[4]] . "\n";
?>

Když to dám takto tak se zase mění jen ty 3 poslední, ale ten první ne, ten je pořád stejný:

<?php
$input = array("Neo", "Morpheus", "Trinity", "Cypher", "Tank");
$rand_keys = array_rand($input, 4);
echo $input[$rand_keys[0]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[1]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[2]] . "\n";
echo $input[$rand_keys[3]] . "\n";
?>

Tvé řešení uvedené v tomto vlákně v příspěvku:
https://pc.poradna.net/questions/2833645-opakujici-se-php-vysledek#r2833658
funguje úplně stejně jako je to uvedené ve vlákně, které jsi založil na jpw a které ti tam poradil Keeehi.
Akorát že ten to má řešené přes foreach a ty to tu máš vypsané po řádku jednotlivě.
To, že sis myslel, že první index se ti nemění je pouze na základě toho, že jsi to nezkoušel obnovovat víckrát a první index se ti bude měnit při výběru 4/5 jen relativně málo a to ve 20 % obnovení.