Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutie dislayu notebooku lenovo

situacia - notebook lenovo t430 s win 10 + pripojena externa TV. je moznost klavesovej skratky (hoci aj cez externy program) na vypnutie dispayu ale zaroven ponechanie zapnutej TV? nie, zatvarat veko nie je riesenie. vdaka.

boze to ano, zase dementny nie som. prosim ak niekto vie odpoved k veci tak budem rad ak mi ju napise. nepotrebujem v nastaveniach menit klonovanie, rozsireny obraz atd. , nepotrebujem zatvarat veko ani menit plany napajania, potrebujem KLAVESOVU skratku na vypnutie primarneho displaya s tym, aby externy bol stale aktivny. ako pisem, Acer s tym nemal problem, pustim film na TV, stlacim Fn + F8 - dispay sa uplne vypne, pohnem mysou, znova sa zapne. je nieco take mozne na notebooku LENOVO s win 10? alebo cez nejaky externy par kB soft co toto umoznuje?

zial nie, resp. funguje ale nie ako si predstavujem, rozhodi to zobrazenia. ziadna kombinacia FN + F klaves nefunguje ako by som chcel. mozno toto pomoze - https://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Gredion-Turn-Off-Monitor.shtml ale to overim az doma ci to nevypne oba monitory naraz. zatial to riesim bud stiahnutim jasu na minimum, ale dispay je stale aktivny, a/alebo ciernou tapetou na fullscreen, co je tiez trochu krkolomne riesenie.