Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Majstrovanie so zvukom.

Chalani,chcel by som vedieť,v ktorom programe spojím video s audiom,len je to trocha zložitejšie,video bolo stiahnuté cez Pinnacle 9.0 v mpeg-2 z VHS a zvuk trocha predbieha film.Tak som v Avidemuxe uložil osobitne film a zvuk som zase "vyrezal" s iným programom a uložil ako mp3.A teraz by som chcel vedieť, ktorým programom si môžem upraviť zvukový súbor,lebo sú tam aj reklamy(chcem ich dať von) a potom to potrebujem "dopasovať" na video,podľa originál filmu. Na orezanie zvuku som použil MP3 Knife,lenže je dosť nepraktický,lebo sa bežec posúva len s myšou a pri jemných posunoch to je do zbláznenia(nie je možnosť posunu šipkami).Tak ak niekto viete v čom by som si mohol spraviť výsledný správne ozvučený film,budem vám povďačný.Díky

Pokial ti zvuk len predbieha video, da sa to spravit zrychlenim resp. spomalenim zvuku na uroven videa. Skreslanie zvuku bude takmer nepocutelne (+- zopar poltonov atd.) Bezne sa to pouziva pri konverzii videa z 23.976fps na 25 apod. Ale rozhodne zabudni na to, ze po vystrihnuti reklam zo zvuk. suboru (uberes tomu par sekund az minut) to dopasujes k obrazu. Chybajuci cas, kde ma byt zvuk si vycucas z prsta? A ak by si chcel ten zvuk "roztiahut" na dlzku videa, bude bud moc zrychleny alebo spomaleny....