Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory

Zdravím přátelé,
řeším obměnu zvukového vybavení a potřeboval bych Vaše rady. Pokoj prošel rekonstrukcí a proto je nutné přizpůsobit i jiné věci :) Velmi cenné postřehy, rady a zkušenosti mi již byly předány a na jejich základě jsem došel k dvěma variantám :)
Pokoj 18 m², zvukové vybavení k TV (filmy), tak na přehrávaní hudby (mobil, externí disk).
https://www.alza.cz/sony-bdv-e4100-d438990.htm#discussionPosts cenově přijatelné, upgrade oproti současným reproduktorům a skvěle by to ladilo i k nově zakoupené Sony TV
https://www.euronics.cz/av-receiver-denon-avr-x550bt-polk-t15-t30-t50-cerny-denavrx550btbset/p533501/ Cenově náročnější, ale splňuje požadavky na 1 :)
nebo zmiňovaný set zakoupit pouze v kombinaci receiveru a sloupových repro :)

V současnosti mám 5.1 reproduktory u TV zapojené přes 3.5 jacka. Tudíž využívám jen stero zvuk. Při 5.1 zvuku u filmů komplikovaně používám PC a externí zvukovku :D ano vím, zní to příšerně

Hledám zlatou střední cestu v přijatelném cenovém rozmezí :) Něco co mi neudělá z pokoje audio sál, ale něco, co člověku pomůže si vychutnat oblíbenou hudbu nebo skvělý film po náročném dnu :) MOC DÍKY VŠEM ZA ČAS A ZA PŘÍPADNÉ RADY

Jednoznačně bych vzal ten set s Denonem ty první je plastová atrapa domácího kina a to vše v jednom obvykle po záruce odejde hned.Za mě stačí bohatě i receiver a kvalitní sloupáky stereo,nepíšeš bedny co máš jestli něco lepšího můžeš to napojit do toho receiveru klidně...