Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po vymene grafiky nejde obraz

Zdravim, odpovidal jsem v predeslem vlakne, ale bojim se, ze to dost lidi prehlizi z duvodu toho, ze je vlakno oznacene jako vyresene.

Moje PC sestava:
Ryzen 5 1600
A_DATA XPG GAMMIX D10 - 8GB
ASROCK AB350 Pro 4
Seasonic SS-500ET, T3

Ted k problemu - chtel jsem vymenit novou grafiku (GIGABYTE RX580 8gb) za starou (GAINWARD NVIDIA 1050TI). Postup byl následovný - ve spravci uloh jsem odinstaloval ovladace, pocitac vypl, starou grafiku vyndal, pridelal novou, a pri zapojeni HDMI do grafiky a následném spuštění se neobjevi obraz. Vubec. Grafika sviti, ventilatory se.toci.

V cem by prosím mohl byt problem?

Řešení:

Hmmm.... ve spravci uloh jsem odinstaloval ovladace, pocitac vypl, starou grafiku vyndal, pridelal novou, a pri zapojeni HDMI do grafiky a následném spuštění se neobjevi obraz .... a odkiaľ má OS vedieť, že má poslať obraz na HDMI? Inštaloval si vôbec ovládače? V Safe mode ti nabehne obraz?

Tak to je pech, zadny kabel k tomu dodan nebyl? kazdopadne uz ji vidim, dekuju moc za upresneni, ale ten druhej konec pujde kam? Protože kabely ze zdroje jsou vevnitr. Nebo vede ten konkretni kabel ze zdroje, akorat je nezapojeny? Sestavu mi skladali pred rokem v czc, kabely v krabici od základní desky jsem takovy konektoe nenasel.