Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probíhá příprava

Dneska jsem si chtěl nainstalovat FlatOut2 z originálního CD, po instalaci to chtělo speciální driver pro ochranu té hry... Po restartu mi nešel spustit PC a házelo to chybu SrtTrail.txt ve kterém bylo bootres.dll poškozené... Dal jsem reinstalovat winy přes USB zadal heslo vybral oddíl 2 a dal instalovat, po instalaci jsem odpojil flashku a nyní už 30 minut čekám na černé obrazovce s win 10 logem a probíhá příprava... Nic víc... Nevíte co mám dělat?

OS: Win 10 Home
Procesor i7-7700K
Grafika GTX 1060 6GB
16 GB RAM
A jedno HDD 1TB

Každá lama, ktorá využíva mašinu s OS Windows na priblblé hry, musí mať po ruke bitovú zálohu systémového oddielu s vyladeným W10. Obnova zo zálohy akýkoľvek SW problém istí v priebehu pár minút. Preinštalácia z ISO W10 je zdĺhavá makačka na dobu 45 minút.