Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zmenit na YT meno kanala na domenu

Uz par tyzdnov zapasim s tymto problemom. Urcite ste si vsimli, ze sme zacali zverejnovat nejake videjka na https://www.youtube.com/channel/UCilrIiMxHyRCzJys7h3IkxQ a tu som narazil na dva problemy.
Uzivatel, pod ktorym sa videa zobrazuju je poradna net. Bohuzial nenasiel som moznost zmenit nazov na poradna.net alebo www.poradna.net hoci som par tkaych uzivatelov na YT uz videl. kedze YT ucet je previazany na G ucet a tam mozete zvolit len Meno a Priezvisko nie je mozne nastavit poradna.net ani www.poradna.net. Pozeral som par navodov, ale vsetko sa tykalo asi starsich verzii YT rozhrania a v tomto to uz nastavit neviem. Alebo som blby.
Druhy problem (asi riesitelnejsi) je zmena odkazu na kanal z /channel/UCilrIiMxHyRCzJys7h3IkxQ na /channel/www.poradna.net (alebo poradna.net).
Vie mi nejaky skusenejsi YT pomoct v tomto?

Nevím jestli to tak je i dnes, ale naposled, když jsem na youtube také něco nahrával, tak abys měl url s vlastní "doménou" musíš splnit podmínky.. Tuším to byl určitý počet odběratelů..

Edit ->

Chcete-li pro svůj kanál vytvořit vlastní adresu URL, váš účet musí:
mít alespoň 100 odběratelů,
existovat alespoň 30 dnů,
mít vlastní ikonu kanálu,
musí mít vlastní grafiku kanálu.

https://support.google.com/youtube/answer/2657968?visit_id=636858001001066296-3084484929&p=custom_URL&hl=cs&rd=1